Anti-Irritation Shaving Gel

0 Orders
#
In stock
1,900L

Description

Anti-Irritation Shaving Gel

150ml

Kjo shkumë rroje xhel është e dendur dhe kremoze me ekstrakt dru sandali për një rruajtje të lehtë, të ngushtë pa acarime të lëkurës. Një aromë mashkullore, druri dhe pikante.

Shkundni shishen mirë dhe aplikoni një sasi të vogël xhel rroje për burra në fytyrën tuaj të lagur.
Masazhoni, shkumoni dhe rruheni si zakonisht. Shpëlajeni me ujë pas rruajtjes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by