Anti-Wrinkle Eye Contour Masks

0 Orders
#Ch Bretton 012
In stock
3,990L

Description

Anti-Wrinkle 3 x Hydrogel Eye Contour Masks

Instant D-Wrinkle Patch

Kolagjen – Efekt lifting

Q10 (Ubiquinone) – Efekt anti-age

Vitamina E – Efekt shkëlqyes

Kaolina – Efekt rivitalizues

• Mbush linjat e holla dhe rrudhat
• Zbut konturin e syrit

Për femra dhe meshkuj.
Mosha mbi 30 vjeç.
Për ata që mbajnë syze.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Grup-mosha

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anti-Wrinkle Eye Contour Masks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by