Anti-Wrinkle Booster

0 Orders
#Janssen Cosmetics 002
In stock
2,100L

Description

Anti-Wrinkle Booster

 7 x 2 ml

Përforcues Anti-Rrudhë

Trajtim ideal me efekt lifting te menjehershem per te gjitha llojet e lekures.

Hidraton ne thellesi lekuren

Redukton rrudhat e mimikes

Përdorimi:

Vendosni butësisht përmbajtjen e ampulës kundër rrudhave në lëkurën e pastruar. Për ta bërë këtë, prisni pjesën e sipërme të ampulës, duke mbrojtur duart me një pëlhurë letre dhe derdhni të gjithë përmbajtjen në pëllëmbën e dorës. Pastaj shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni butësisht. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Sugjerim: Vendoseni direkt nën make-up për të rritur qëndrueshmërinë e make-up dhe për ta lënë lëkurën të duket më e shkëlqyeshme.

Ingredientët:

Instensyl (Ekstrakt i rrënjës së Cassava): Formon një rrjet mbështetës në lëkurën tuaj; ndjeni dhe vini re efektet menjëherë.

Gatulin (Acmella oleracea): Zvogëlon vijat e shprehjes dhe zbut sipërfaqen e lëkurës; studimet e fundit shfaqin rezultate veçanërisht efektive rreth zonës së syve.

Hyaluronans me zinxhir të gjatë: Veproni në shtresat e sipërme të lëkurës epidermale. Barazon çekuilibrin e lagështisë dhe zvogëlon rrudhat sipërfaqësore të thata të lëkurës

Hyaluronans me zinxhir të shkurtër: Depërtoni më thellë në shtresat e indeve të lëkurës epidermale. Ato mund të ruhen atje dhe kështu mundësojnë një efekt shtesë mbushës nga brenda dhe jashtë.

Izomerati i saharidit: Hidratues i bërë nga sheqerna natyralë. Kjo formon një lidhje natyrore me keratinën në lëkurë dhe prandaj referohet si një magnet lagështie. Efektet zgjasin deri në 72 orë.

Brand

Janssen Cosmetics

Historia e suksesit të Janssen Cosmetics filloi me vizionin e krijimit të produkteve të kujdesit që tejkalojnë ato produkte tashmë të disponueshme në tregun e kozmetikës! Themeluesi i kompanisë Walther Janssen u vu në kërkim të përbërësve aktivë shumë efikasë që shkojnë nën lëkurë dhe premtojnë më shumë sesa kujdesi për lëkurën sipërfaqësore që ishte normë deri në atë moment. Sigurimi i rezultateve të shkëlqyera deri në shtresat më të thella të lëkurës ishte sfida me të cilën përballet Janssen Cosmetics në 1990.

Additional information

Formulimi

Sasia

7 x 2 ml

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anti-Wrinkle Booster”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by