Anti-Wrinkle Facial Masks

0 Orders
#Ch Bretton 016
In stock
5,690L

Description

Anti-Wrinkle 

3 Facial Patches Masks

• Redukton rrudhat dhe linjat e holla
• Zbut,  hidraton & gjallëron lëkurën

Kolageni – Efekt mbushës

Adenozina – Efekt anti-age

Aloe Vera – Rigjenerues

Mugwort – Rregullues

Kastraveci – Rregullues i poreve

Kamomili – Reduktues i skuqjes

Elderflower – Ripërtëritës

Margarita – Astringjent

Alantoina – Anti-inflamator

  • Pa paraben
  • I testuar dermatologjikisht

Për femra dhe meshkuj.
Për mosha 30 vjeç dhe sipër.
Për ata që mbajnë syze.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anti-Wrinkle Facial Masks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by