Antiage Matifying Serum

0 Orders
#
In stock
5,400L

Description

Antiage Matifying Serum

30ml

Krem-xhel me një cilësi çuditërisht të lehtë, të ngjashme me një sherbet. I përshtatshëm si një trajtim ribalancues kundër moshës për lëkurën e kombinuar dhe të yndyrshme.
Produkti është pasuruar me një lizate bakteriale të Lactococcus Lactis dhe një Prebiotik për të mbështetur ekosistemin e rregullt të lëkurës dhe barrierën e barrierës hidrolipidike. Vitamina B3, Polyporus Officinalis dhe pluhurat mat, ndihmojnë në normalizimin e sekretimit dhjamor, zvogëlojnë diametrin e poreve dhe thithin dhjamin e tepërt. Ekstrakti i shegës promovon hidratimin ndërsa ekstrakti i orizit kryen një veprim rigjenerues dhe kundër plakjes.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by