Antiperspirant Spray

0 Orders
#
In stock
1,490L

Description

Antiperspirant Spray

60ml

Ofron një mbrojtje trupore 24 -orëshe pasi zvogëlon djersitjen natyrale dhe lë lëkurën të marrë frymë.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by