Antipiol – Golapiol Junior spraj për fytin për fëmijë

0 Orders
#Antipiol 001
In stock
630L

Description

Antipiol – Golapiol Junior spraj për fytin për fëmijë

Golapiol Junior spraj

Virtytet e dobishme të Propolis, një antibiotik i vërtetë natyror i aftë për të stimuluar mbrojtjen e trupit, në paketim praktik spraj, pa alkool dhe me një shije të lezetshme të luleshtrydheve. I përshtatshëm për fëmijët, me veprim antibakterial dhe antiinflamator në kavitetin e gojës dhe në fyt.

Me nebulizer të dozuar paraprakisht dhe  kanulë 360°, lejon një aplikim direkt në pjesën e prekur.

Udhëzime mbi përdorimin

Sprucojeni në gojë duke shtypur 2 herë pompën. Përsëriteni aplikimin 3-4 herë në ditë.

Mbajeni larg fëmijëve. Tundeni para përdorimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Antipiol – Golapiol Junior spraj për fytin për fëmijë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by