A’PEEL 75ML

0 Orders
#Phyris 050
In stock
3,479L

Description

A’PEEL

Pastrues me efektivitet të lartë, i pasur me pjesëza të imëta porcelani.. Pastron tërësisht lëkurën nga teprimet e papastërtive të forta. Përgatit në mënyrë perfekte lëkurën për aplikimin e produkteve pasuese të përkujdesjes.

Llojet e lëkurës: Normale, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Aplikoni një sasi sa madhësia e një lajthie, masazhoheni butësisht dhe shpëlaheni me ujë.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “A’PEEL 75ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by