Aphtex Gel

0 Orders
#Apharm 001
In stock
1,000L

Description

Aphtex Gel

8 ml

Xhel për aftet dhe plagët e gojës.

  • Aftex Oral Gel ndihmon në shërimin e plagëve në rastin e ulçerave orale.
  • Ka një formulim që jep lehtësimin e dhimbjes menjëherë.

 

Si të përdoret: Aplikoje ni 2 ose 3 herë në ditë pas çdo vakti derisa simptomat të zhduken.

Përbërësit: Acid Hialuronik, Aloe Vera, Malva, Altea

 

 

Brand

Apharm

Additional information

Formulimi

Sasia

8 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aphtex Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by