Aphtex Spray

0 Orders
#Apharm 002
In stock
1,250L

Description

Aphtex Spray

15 ml

Spray për aftet dhe plagët e gojës.

  • Aftex Oral Spray ndihmon në shërimin e plagëve në rastin e ulçerave orale.
  • Ka një formulim që jep lehtësimin e dhimbjes menjëherë.

 

Si të përdoret: Aplikoje ni 2 ose 3 herë në ditë pas çdo vakti derisa simptomat të zhduken.

Përbërësit: Acid Hialuronik, Aloe Vera, Malva, Altea

 

 

Brand

Apharm

Additional information

Formulimi

Sasia

15 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aphtex Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by