Apricot Kernel Oil

0 Orders
#Now 011
In stock
900L

Description

Apricot Kernel Oil

Vaj Kajsie 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Pershkrimi:

Vaji i Kajsisë është ideal për të zbutur rrudhat e para dhe për ti rikthyer shkëlqimin lëkurës.

E pasur me acide yndyrore esenciale, ky vaj ka veti të shkëlqyera tonike që promovojnë flokë të butë dhe me shkëlqim, gjithashtu ndihmon në hidratimin e lëkurës së thatë.

I ngjashëm me strukturën dhe funksionin e ekstrakteve të bajames, ky vaj ushqen, rigjeneron dhe hidraton lëkurën.

 

Përdorimi:

Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpëlajini.

Për lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

 

Përbërësit: Vaj Kajsie (Prunus Armeniaca)

Paketimi: 118 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apricot Kernel Oil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by