Aptamil 4 – 800g

0 Orders
#Aptamil 006
In stock
2,390L

Description

Aptamil 4 – 800g

Qumesht organik per femije , i cili siguron nevojat ushqimore te foshnjes qe prej moshes 24muajsh.

Femijet ne kete moshe mund ta tolerojne qumeshtin e lopes, por ai nuk mund t’u ofroje vlerat e nevojshme ushqimore.

Cdo vakt qe i jepet foshnjes duhet te permbaje vlerat e duhura ushqimore ne sasine e duhur.

Ingridientet: Qumeshti Aptamil 4 permban

• Me pak yndyre te ngopur, me pak natriumi dhe me pak proteina sesa ne qumeshtin e lopes
• Perzierje e patentuar e prebiotikeve per floren e zorreve te shendetshme
• Te gjitha vitaminat, mineralet dhe mikroelementet e rendesishme
• Eshte i pasur me hekur per te parandaluar anemine.

Brand

Aptamil®

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aptamil 4 – 800g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by