Argan + Hyaluronic Acid Cream

0 Orders
#Ch Bretton 036
In stock
6,990L

Description

Argan + Hyaluronic Acid Serum

Krem Hidratues – 50 ml

Krem hidratues multi-funksional me ekstrakte argani dhe acid hialuronik, jep nje hidratim optimal, rikthen shkëlqimin, redukton shenjat e moshës dhe rrudhat duke minimizuar dukjen e tyre.

• Hidraton thellësisht
• Lufton rrudhat e para të shkaktuara nga dehidratimi

Një formulë e fuqishme dhe unike

• Acidi hialuronik: i shkëlqyer kundër rrudhave. Nxit rritjen natyrale të qelizave të reja të lëkurës.

• Vaj argani: hidraton lëkurën dhe ndihmon në rigjenerimin qelizor.

Për femrat me orare te ngjeshura në punë.
Për të gjitha tipet e lëkurës
Për moshat e reja

Përbërësit:

Aqua (Water) • Glycerin • Cetearyl Ethylhexanoate • Caprylic/Capric Triglyceride • Propylene Glycol • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Glyceryl Stearate SE • Cetearyl Alcohol • Butyrospermum Parkii (Shea) Butter • Cera Alba (Beeswax) • Ethylhexyl Cocoate • Glyceryl Stearate • Tocopheryl Acetate • Sodium hyaluronate •Spinosa Kernel Oil • Allantoin • Tocopheryl • Disodium EDTA • Triethanolamine • Laureth-7 • Cetyl Phosphate • C13-14 Isoparaffin • Polyacrylamide • Dimethicone • BHT • Sodium Chloride • Ethylhexylglycerin • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance)• Linalool • Benzyl Salicylate • Hexyl Cinnamal• Butylphenyl Methylpropional.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke shmangur zone rreth syve, pas përdorimit të Argan + Hyaluronic Acid Serum.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan + Hyaluronic Acid Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by