Argan + Hyaluronic Acid Serum

0 Orders
#Ch Bretton 035
In stock
6,990L

Description

Argan + Hyaluronic Acid Serum

Serum Hidratues – 30 ml

Serum hidratues me ekstrakte argani dhe acid hialuronik, rrit lagështinë për nje hidratim optimal. Në këtë mënyrë veprimi ai shtrin edhe vijat me fine dhe rrudhat, duke minimizuar dukjen e tyre.

• Hidraton thellësisht
• Lufton rrudhat e para

Një formulë e fuqishme dhe unike

• Acidi hialuronik: i shkëlqyer kundër rrudhave. Nxit rritjen natyrale të qelizave të reja të lëkurës.

• Vaj argani: hidraton lëkurën dhe ndihmon në rigjenerimin qelizor.

Për femrat me orare te ngjeshura në punë.
Për të gjitha tipet e lëkurës
Për moshat e reja

Përbërësit:

Aqua (Water) • Octyldodecanol • Ethylhexanoate • Glycerin • Caprylic/Capric Triglyceride • Acrylamide Sodium • Acryloyldimethytaurate Copolymer • Sodium hyaluronate • Allantoin •  Tocopheryl Acetate • Argania Spinosa Kernel Oil •  Sodium PCA •Polysorbate 80 • Isohexadecane • Decyl Oleate • Sorbitan Oleate • Caprylyl Glycol• 1 2 Hexanediol • Phenoxyethanol• Parfum (Fragrance).

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke shmangur zone rreth syve, para përdorimit të Argan + Hyaluronic Acid Cream.

 

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan + Hyaluronic Acid Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by