Argan Oil, Organic

0 Orders
#Now 012
In stock
2,550L

Description

Argan Oil, Organic

Vaj Argani 100% organik i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Pershkrimi:

Vaji i Arganit është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave falë përmbajtjes së lartë me acide yndyrore.

Ky vaj hidraton, ushqen dhe i jep shkëlqim flokëve si dhe ndihmon në zbutjen, hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Përthithet shpejt, lehtësisht dhe ndihmon dhe në ruajtjen e balancës së pH.

 

Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë dhe tek flokët sipas nevojës.

Përbërësit:Vaj Argani Organik (Argania Spinosa)

Paketimi: 59 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan Oil, Organic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by