Arkeskin Baume Corps

0 Orders
#
In stock
3,900L

Description

Arkeskin Baume Corps

200ml

Balsam per trupin. Kundershton shenjat e menopauzes: tharjen e lekures dhe himbjen e elasticitetit.
E pasur me xhinxher dhe acid hialuronik.

Permbajtja:

  • Xhinxher : tonifikon lekuren
  • Dopio acid hialuronik : hidraton dhe zbut lekuren

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne gjithe trupin.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by