Arkeskin Creme Jour Visage&Cou

0 Orders
#
In stock
4,640L

Description

Arkeskin Creme Jour Visage&Cou

50ml

Krem dite qe kundershton shenjat e plakjes nga menopauza.

Permbajtja:

  • Biopeptide dite: ushqen dhe aktivizon mbrojtjen e lekures
  • Ekstrakt kakao: i rikthen lekures elasticitetin
  • Acid hialuronik (peshe e madhe molekulare): hidraton dhe zbut lekuren

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by