Arkeskin Fluide Nuit Visage&Cou

0 Orders
#
In stock
4,640L

Description

Arkeskin Fluide Nuit Visage&Cou

50ml

Fluid nate qe korrigjon shenjat e menopauzes ne lekure.

Permbajtja:

  • Biopeptid nate: aktivizon rigjenerimin qelizor
  • Fara Lini: rigjeneron dhe ridensifikon
  • Cikore: zbut dhe permireson elasticitetin
  • Acid Hialuronik: hidraton

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by