Astaxanthin 4 mg Softgel

0 Orders
#Now 014
In stock
3,600L

Description

Astaxanthin 4 mg Softgel

Astaksantina eshte nje karotenoid i cili fale struktures se tij te vecante ka nje rol shume te rendesishem ne mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe ne pergjigjen imunitare te shendetshme.

Pershkrimi:

Astaksantina është një karotenoid i cili falë strukturës së tij të vecantë ka një rol shumë të rëndësishëm në mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe në përgjigjen imunitare të shëndetshme.

Astaksantina është një përbërës i derivuar nga mikroalgat Haematococcus pluvialis dhe përmban lutein, kantaksantin dhe betakaroten.

Përdorimi:

1 kapsulë në ditë të shoqëruar nga një vakt me shumë kalori.

Paketimi: 90 kapsula xhelatinore.

Përmbajtja:

Astaksantin natyrale (nga ektrakti Haematococcus pluvialis)   4 mg

Perberes te tjere:

Vaj ulliri ektra i virgjër, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ujë, glicerinë) dhe vitaminë E (si d-alfa tokoferol natyral). Përmban vaj sojë (JO-GMO).

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astaxanthin 4 mg Softgel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by