ATC Çaj Bar blete Bio

0 Orders
#ATC 010
In stock
180L

Description

Përshkrimi

Fletët dhe lulet e barit të bletës përmbajnë vaj esencial, taninë, rezina e acid sucinik.
Çaji i barit të bletës, në sajë të përmbajtjes ka aftësi për të liruar ngërçet e muskulaturës së butë, në lirimin e gazrave nga zorrët, ndihmon në prodhimin e tëmthit në mëlçi, ngadalëson rrahjet e forta të zemrës, ul presionin e lartë të gjakut, ndihmon në pagjumësi, qetëson neurozat kardiake dhe çrregullimet psikoneurotike.

Përdorimi

Një lugë gjelle nga përmbajtja hidhet në një enë, ku shtohet masa e një filxhani ujë të sapo valuar.
Ena mbulohet për 5 minuta, më pas përzihet me lugë dhe lihet edhe për 5 minuta të tjera. Kullohet dhe pihet i ëmbëlsuar me sheqer ose mjaltë.

Përbërësit

Bar blete

Brand

ATC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATC Çaj Bar blete Bio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by