ATC Çaj Lule Basani Bio

0 Orders
#ATC 022
In stock
180L

Description

Përshkrimi

Lulja e basanit ndihmon në djegiet e stomakut, ulçerës, astmës bronkiale , dhimbjet e kokës ndihmon në problemet e aparatit tretës, reumatizmës dhe podagrës (inflamacionet që krijohen në gjymtyrët të shkaktuar nga përmbajtja e lartë e acidit urik).
Ndihmon në pastrimet nga krimbat e zorrëve dhe gjithashtu njihet si një antidepresiv dhe qetësues natyror shumë efikas .
Ndihmon në funksionimin e mëlçisë .

Përdorimi

Në një filxhan (200ml) ku është hedhur ujë i sapovaluar shtohet masa e një luge gjellë 1-2 gram me preparat. Mbulohet me një kapak dhe lihet për 10-12 minuta.
Kullohet dhe pihet i ëmbëlsuar me sheqer ose mjaltë dy herë gjatë ditës.

Përbërësit

Lule basani

Brand

ATC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATC Çaj Lule Basani Bio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by