ATC Çaj Mali

0 Orders
#ATC 026
In stock
180L

Description

Përshkrimi

Çaji i malit është ndër çajrat më të njohur dhe më të përdorshëm në vendin tonë si dhe në disa nga vendet e mesdheut.
Ruhet në vende të thata larg dritës dhe lagështirës.

Përdorimi

Masa e një luge çaji
(me çaj mali) hidhet
në një filxhan ku shtohet ujë i sapo valuar dhe lihet i mbuluar për 5-6 minuta.
Mund të ëmbëlsohet me
sheqer ose mjaltë sipas
dëshirës dhe mund të
merren deri në disa doza
të tilla në ditë.

Përbërësit

Çaj mali

Brand

ATC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATC Çaj Mali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by