ATC Çaj Qetësues për stomakun Bio

0 Orders
#ATC 031
In stock
180L

Description

Përshkrimi

Kamomili, gjethja e mendrës dhe bari i bletës përmbajnë esencë dhe substanca të tjera, të cilat veprojnë kundër gazrave të zorrëve dhe çrregullimeve të stomakut.
Lulja e njëmijëfletëshit në sajë të esencës dhe substancës së hidhur akileine liron spazmat e muskulaturës së butë dhe qetëson ngërçet e stomakut.
Borziloku qetëson dhimbjet dhe është efikas kundër pezmatimit kronik të stomakut si dhe çrregullimeve të tubit tretës.
Fomi mjekësor vepron në muskulaturën e lëmuar duke përshpejtuar peristaltikën e zorrëve, ndihmon metabolizmin dhe përmirëson punën e stomakut.
Bimët e këtij çaji kanë veti qetësuese duke ulur dhimbjet e stomakut.

Përdorimi

Një lugë (gjelle) nga përzjerja (çaji) hidhet në një filxhan me ujë të valuar dhe lihet i mbuluar për 5-10 minuta.
Kullohet dhe pihet i ngrohtë ose i ftohtë, i ëmbëlsuar ose jo, pas buke.

Përbërësit

Kamomil, bar blete, menta, peperta, kim fushe, borzilok, fom mjekësor, rrënjë sanzi, kumin, lule bliri etj.

Brand

ATC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATC Çaj Qetësues për stomakun Bio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by