ATC Çaj sherebele Bio

0 Orders
#ATC 033
In stock
180L

Description

Përshkrimi

Sherebela përmbajnë esencë të pasur me tyjon, taninë, substanca të hidhura dhe ka cilësi të mira kuruese dhe rigjeneruese për sistemin nervor dhe atë tretës. Ndihmon kundër heqjes së barkut, si dhe tek femrat gjatë ciklit menstrual.
Sherebeli në vetëvete është një konservues natyror shumë i mirë. Përdoret në rastet e bronkiteve, depresioneve si dhe në formë gargare, në infeksione të gojës apo të bajameve.
Përdoret si larës trupi e lëkure në rastet e reumatizmës si dhe mjaft efikas në djersitjen e tepruar ose thjesht në aromatizimin e trupit.

KUJDES!Nuk këshillohet të merret nga gra në periudhën e shtatzënisë si dhe gjatë periudhës së ushqyerjes së foshnjës me gji.

Përdorimi

Në një enë (200ml) ku ështe hedhur ujë i sapovaluar shtohet masa e një luge gjelle me sherebelë.
Mbulohet me një kapak dhe lihet për 10-15 minuta.
Kullohet dhe pihet i ëmbëlsuar me sheqer ose mjaltë 2 herë gjatë ditës.

Përbërësit

Sherebelë

Brand

ATC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATC Çaj sherebele Bio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by