ATC Çaj Trëndafil i egër Bio

0 Orders
#ATC 034
In stock
180L

Description

Përshkrimi

Trëndafili i kuq konsiderohet burimi natyror më i koncentruar i vitaminës C pasi përmban një sasi 50-100 herë më tepër se agrumet, arsye kryesore kjo, që jep kontribut në forcimin e mbrojtjes natyrale të organizmit.
Prania e mollës dhe boronicës shtojnë ndjeshëm vlerat dhe shijen e çajit.
Kjo përzierje është gjithashtu një antiflamator dhe një rregullues i mirë i qarkullimit të gjakut.
Forcon imunitetin dhe vepron si një antialergjik dhe parandalues i alergjisë së frymëmarrjes.
Ka veti diuretike.
Ul nivelin e kolesterolit në gjak. Këshillohet përdorimi për çdo moshë.

Përdorimi

Një lugë çaji hidhet në një filxhan me ujë të nxehtë. Lihet i mbuluar 5-10 minuta dhe pasi kullohet, mund të pihet i ëmbëlsuar ose jo. Mund të merret 2-5 herë në ditë sipas dëshirës.

Përbërësit

Trëndafil të egër, boronicë (qershigël), dhe mollë të egër.

Brand

ATC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATC Çaj Trëndafil i egër Bio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by