Aqua Pure Wipes

0 Orders
#Pampers 027
In stock

Description

 Pampers Aqua Pure Wipes

70 cope

Letra të lagura për bebe nga Pampers Aqua Pure.

Krijuar me 99% ujë, një prekje pambuku premium dhe 1% të pastruesve tanë të butë, pecetat Aqua Pure janë të provuara klinikisht, hipoalergjike, për një pastrim të butë për lëkurën delikate të foshnjës suaj.

Çertifikimet:

Cotton enhancedSkin health allianceGreen-eCotton leads

Mbroni lëkurën e çmuar të bebes tuaj:

 • Hipoalergjike: e provuar klinikisht.
  Linja Pampers Pure është e pasuruar me gjalpë kakao, ushqyese për të mbrojtur lëkurën delikate të foshnjës tuaj.
 • 99% ujë i pastër
  Ujë ultra i pastruar për formulën tonë më të thjeshtë.
 • Pëlhurë e butë
  Bërë me pambuk premium, celulozë të rigjeneruar dhe poliestër për një pastrim të butë të lëkurës së foshnjës.
 • 1% Mbrojtës të butë të lëkurës
  Bërë me pastrues të butë, përbërës të balancimit të pH dhe konservantë (për të mbrojtur pecetat tuaja nga ndotja).

Përbërësit: 99% Water + Premium Coton.

 

Brand

Pampers

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aqua Pure Wipes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by