Autan Family Care Soft Spray with Aloe Vera

0 Orders
#Autan 002
In stock
600L

Description

Autan Spray kunder Mushkonjave me Aloe Vera

100 ml

Nje formule delikate qe ka ne perberjen e saj aloe vera dhe glicerine

Thahet shpejt dhe ju nuk do ta ndjeni qe e keni vendosur

Dermatologjikish e testuar. Perdoret nga e gjithe familja edhe femije mbi 2 vjec

Nuk permban perberes te demshem per shendetin

Nje aplikim eshte i mjaftueshem per te mbrojtur lekuren tuaj dhe te femijeve deri ne 4 ore

Brand

Autan

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Autan Family Care Soft Spray with Aloe Vera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by