Autan Family Care Soft Spray

0 Orders
#Autan 001
In stock
600L

Description

Autan Spray kunder Mushkonjave Family Care

100 ml

Nje formule e bute (Soft Spray) e cila eshte miqesore me lekuren

Thahet shpejt dhe ju nuk do ta ndjeni qe e keni vendosur

Dermatologjikish e testuar. Perdoret per te gjithe personat mbi 12 vjec

Nuk permban perberes te demshem per shendetin

Keshillohet te aplikohet jo me shume se 2 here ne 24 ore. 

Brand

Autan

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Autan Family Care Soft Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by