Autan Spray kunder Mushkonjave Protection Plus

0 Orders
#Autan 003
In stock
600L

Description

Autan Spray kunder Mushkonjave Protection Plus

Autan, spray kunder pickimit mushkonjave dhe insekteve te tjera

100 ml

Nje formule delikate qe ka ne perberjen e saj 20% Icaridin, nje perberes gjenerues i ri aktiv shume efektiv dhe miqesor me lekuren.

Thahet shpejt dhe ju nuk do ta ndjeni qe e keni vendosur

Dermatologjikisht e testuar. Perdoret nga e gjithe familja edhe femije mbi 6 vjec

Nuk permban perberes te demshem per shendetin

Nje aplikim eshte i mjaftueshem per te mbrojtur lekuren tuaj dhe te femijeve deri ne 8 ore nga mushkonjat dhe insekte te tjera.

Brand

Autan

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Autan Spray kunder Mushkonjave Protection Plus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by