Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant

0 Orders
#Avene005
In stock
2,700L

Description

Formulim i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe tepër të ndjeshme. Pastron plotësisht fytyrën, i jep butësi dhe ndjesi komforti. I pasur me ujë termal Avene i jep lëkurës qetësi, shmang irritimin dhe skuqjen e saj. Pa parfum.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by