Avene Antirougeurs Jour Emulsion hydratante protectrice spf 30

0 Orders
#Avene008
In stock
3,000L

Description

Avene Antirougeurs Jour Emulsion hydratante protectrice spf 30

40ml

Në sajë të ekstrakteve të bimës ashe të pasura me saponina përmirësohet mikroqarkullimi në lëkurë. Mbron nga rrezatimi UV dhe pakëson irritimet e lëkurës. I përshtatshëm për lëkura normale dhe mikse.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Antirougeurs Jour Emulsion hydratante protectrice spf 30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by