Avene Autobronzant Hydratant Gelee Satinee

0 Orders
#Avene009
In stock
2,800L

Description

Avene Autobronzant Hydratant Gelee Satinee

100ml

Krem i cili i jep shkëlqim lëkurës dhe e ushqen atë. Bën që lëkura të jetë më e butë, delikate dhe aromatike. I jep një pamje sa më të bukur lëkurës pa praninë e diellit. Nuk ofron mbrojtje nga dielli.

Perdorimi:

Në lëkurën e larë dhe të tharë bëhet aplikimi i një shtrese të hollë të kremit duke e perhapur në mënyrë uniforme. Pritet disa minuta deri në përthithje të plotë para veshjes së rrobave. Fillimisht aplikohet çdo ditë deri sa arrihet ngjyra e dëshiruar dhe më pas 2-3 herë në javë. Duart lahen menjëherë pas aplikimit të kremit.

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). PEG-4. COCO-CAPRYLATE. DIHYDROXYACETONE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. ERYTHRULOSE. BENZOIC ACID. BLUE 1 (CI 42090). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERIN. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). ISOHEXADECANE. POLYSORBATE 60. RED 4 (CI 14700). SODIUM CHLORIDE. SODIUM SULFATE. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. WATER (AQUA). YELLOW 6 (CI 15985).

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Autobronzant Hydratant Gelee Satinee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by