Avene Cicalfate Creme reparatrice

0 Orders
#Avene011
In stock
1,600L

Description

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për të gjitha moshat dhe për zona të ndryshme të trupit: fytyrë, trup dhe buzë.

Perdorimi

Lahet fytyra, thahet dhe vendoset kremi vetëm në zonat e dëmtuara.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, MINERAL OIL PARAFFINUM LIQUIDUM , HYDROGENATED VEGETABLE OIL, GLYCERIN, ZINC OXIDE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL,2 SESQUIISOSTEARATE, PEG,22 DODECYL GLYCOL COPOLYMER, ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE, ALUMINUM STEARATE, BEESWAX CERA ALBA , COPPER SULFATE, MAGNESIUM STEARATE, MAGNESIUM SULFATE, MICROCRYSTALLINE WAX CERA MICROCRISTALLINA , WATER AQUA , ZINC SULFATE

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Doppel herz

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cicalfate Creme reparatrice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by