Avene Cleanance Expert

0 Orders
#Avene016
Out of stock
1,610L

Out of stock

Description

Avene Cleanance Expert

Hidratant për lëkurat e yndyrshme dhe trajtues i akneve adoleshente dhe adulte . Pakëson sasinë e yndyrës që prodhohet nga lëkura,  inflamacionin dhe redukton skuqjen. Ka veprim gërryes dhe ndihmon në largimin e pikave të zeza. Ushqen fytyrën dhe i jep gjallëri. Pa paraben, pa sapun, pa gluten, pa sojë, hipoalergjik.

Perdorimi:

Aplikohet në fytyrën e pastruar, në mëngjes dhe në darkë.

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , ISOHEXADECANE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE DICAPRATE, CETEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, POLYMETHYL METHACRYLATE, GLYCERIN, 1,2,HEXANEDIOL, ALGIN, BUTYROSPERMUM PARKII SHEA BUTTER BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER , CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL LINSEEDATE, CARBOMER, CETEARYL GLUCOSIDE, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DISODIUM PHOSPHATE, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, PAPAIN, POLYACRYLATE,13, POLYISOBUTENE, POLYSORBATE 20, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CETEARYL SULFATE, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, WATER AQUA

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleanance Expert”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by