Avene Cleanance Gel Nettoyant

0 Orders
#Avene017
In stock
2,100L

Description

Avene Cleanance Gel Nettoyant

200ml

Xhel shkumues pa sapun. Pastron lëkurën dhe largon yndyrën e tepërt prej saj. Zbut, qetëson dhe ruan ekuilibrin e lëkurës. Pa paraben, pa sapun.

Perdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të njomë, Masazhohet zona ku është aplikuar dhe më pas shpëlahet plotësisht,

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , WATER AQUA , SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, ZINC COCETH SULFATE, POLYSORBATE 20, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CETEARETH,60 MYRISTYL GLYCOL, PEG,40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, GREEN 5 CI 61570 , LAURIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM METHYL ISETHIONATE, YELLOW5 CI 19140 , ZINC GLUCONATE

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleanance Gel Nettoyant”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by