Avene Cleanance Hydra Soothing Cream

0 Orders
#Avene019
In stock
2,400L

Description

Avene Cleanance Hydra Soothing Cream

40ml

Formulim i përshtatshëm për fytyra akneike. Absorbohet shpejt nga lëkura dhe nuk e lë atë të yndyrshme. Pakëson irritimin, e zbut lëkurën dhe e bën më të shëndetshme.

Perdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar më parë,

Përbërësit:

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , CARTHAMUS TINCTORIUS SAFFLOWER SEED OIL CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL , CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, PEG,12, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, 1,2,HEXANEDIOL, GLYCERYL STEARATE, PEG,100 STEARATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL LINOLEATE, ACRYLATES C10,30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZOIC ACID, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LINOLENATE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL PALMITATE, GLYCINE SOJA SOYBEAN OIL GLYCINE SOJA OIL , SODIUM DEXTRAN SULFATE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, ZINC GLUCONATE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleanance Hydra Soothing Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by