Avene Cleanance Masque

0 Orders
#Avene020
In stock
1,680L

Description

Pershkrimi

Maskë me veprim të trefishtë. Pastron rrenjësisht  fytyrën, largon yndyrën dhe ka veprim gërryes. I jep lëkurës pamje uniforme dhe e zbut atë. Ndihmon në rigjenerimin e zonave të dëmtuara të lëkurës. Pa sapun, pa paraben, pa gluten, pa sojë, hipoalergjike.

Perdorimi

Aplikohet në fytyrë të thatë dhe lihet për 5 minuta, Njomen duart dhe masazhohet fytyra, Më pas shpëlahet me ujë të bollshëm, Mund të aplikohet një ose dy herë në javë në varësi të llojit të lëkurës,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , TRIETHYLHEXANOIN, KAOLIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCOLIC ACID, WATER AQUA , CYCLOMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE, POLYETHYLENE, CETEARETH,33, CAPRYLIC CAPRIC GLYCERIDES, TITANIUM DIOXIDE CI 77891 , ZINC GLUCONATE, BISABOLOL, CETRIMONIUM BROMIDE, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, PYRIDOXINE HCL, SALICYLIC ACID, XANTHAN GUM,

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleanance Masque”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by