Avene Cleanance Mat Emulsion Matifiant

0 Orders
#Avene021
In stock
2,500L

Description

Avene Cleanance Mat Emulsion Matifiant

40ml

Emulsion që përthith yndyrën e tepërt, duke hequr shkëlqimin që ajo i jep lëkurës. Ngushton poret, zbut lëkurën dhe lehtëson irritimet. Pa paraben, pa gluten, pa sojë, pa vaj.

Perdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht,

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , PROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, CYCLOHEXASILOXANE, POLYACRYLATE,13, POLYMETHYL METHACRYLATE, POLYISOBUTENE, ZINC GLUCONATE, BENZOIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, CETRIMONIUM BROMIDE, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, POLYSORBATE 20, PYRIDOXINE HCL, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, WATER AQUA ,

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleanance Mat Emulsion Matifiant”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by