Avene D- Pigment Riche 30 ml

0 Orders
#Avene039
Out of stock
4,600L

Out of stock

Description

Pershkrimi

Përbërje e cila ka veti të zbehë njollat ekzistuese, të parandalojë formimin e njollave kafe të reja dhe të njëtrajtësojë ngjyrën e lëkurës. Ushqen lëkurën dhe e bën atë më të butë. Pa paraben, pa parfum. Nuk përdoret gjatë shtatzanisë.

Perdorimi

Aplikohet në darkë në zonën ku gjenden njollat e errëta.

Perberesit

WATER (AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. OCTYLDODECANOL. AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CETEARYL ALCOHOL. GLYCERIN. BEHENYL ALCOHOL. AMMONIUM ACRYLOYL DIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER. CETEARETH-33. DIPENTAERYTHRITYL PENTAISONONANOATE. BENZOIC ACID. BHT. DISODIUM EDTA. OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL (OENOTHERA BIENNIS OIL). PHENOXYETHANOL. PHENYLETHYL RESORCINOL. RED 33 (CI 17200). RETINAL. SILICA. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene D- Pigment Riche 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by