Avene Demaquillant Yeux

0 Orders
#Avene041
In stock
1,900L

Description

Avene Demaquillant Yeux

125ml

Formë galenike fluide. Përdoret në zonën rreth syve për t’i dhënë një ndjesi freskie. Ndihmon në largimin e make-up-it, duke përfshirë dhe atë rezistent ndaj ujit. Është izotonik me lotët, nuk shkakton skuqje apo djegie të syve. I përshtatshëm dhe për personat që mbajnë lente kontakti. Me ujë termal, që zbut dhe qetëson lëkurën. Pa parfum, pa paraben.

Perdorimi:

Vendoset locioni në një pambuk dhe largohet make,up,i në zonën e syve.

Perberesit:

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, TRIETHANOLAMINE, SODIUM CHLORIDE, POLOXAMER 188, ACRYLATES C10,30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, PHENETHYL ALCOHOL.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Demaquillant Yeux”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by