Avene Eau Thermale Spray 50ml

0 Orders
#Avene042
In stock
650L

Description

Avene Eau Thermale Spray

50ml

Një përbërje unike minerale dhe biologjike, e pasur me minerale.

Tre veprime të provuara:

  • qetësues
  • anti-irritues
  • zbutës.

Në rast të acarimit të lëkurës, pas një procedure dermatologjike sipërfaqësore, një djegie nga dielli ose thjesht për të hidratuar & freskuar lëkurën, uji termal Avène është aleati i çdo momenti.

Në çdo aplikim ofron të paprekura, të gjitha përfitimet e ujit termal, të pasur me shumë minerale të dobishme për lëkurën.

Paketimi në një ambalazh steril garanton pastërtinë dhe efektivitetin e efektit qetësues.

I përshtatshëm për çdo moshë (bebe, fëmijë & të rritur).

Përdorimi:

Mos e tund. Spruco një shtresë të hollë në lëkurë, lëre për 2-3 minuta të thahet. Përdoret disa herë në ditë.

Përbërësit:

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, NITROGEN

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Eau Thermale Spray 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by