Avene Fluide Demaquillant 3 en 1

0 Orders
#
In stock
2,200L

Description

Avene Fluide Demaquillant 3 en 1

200ml

Një formulë e re e butë, efektive dhe shqisore:

1- Pastrues 3 në 1:
– Pastrues i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme
– Pastron dhe heq make-up-in nga fytyra, sytë dhe buzët falë këtyre agjentëve pastrues që tretin papastërtitë
– Karakteristikat qetësuese natyrore të Ujit Termal të Avène
-Pastrues pa shpëlarje, që kursen kohë

REZULTATET KLINIKE:

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe okulistik në 65 gra me lëkurë të ndjeshme ndaj lëkurës shumë të ndjeshme:
– Më shumë se 95% e tyre e donin veprimin e tij pastrues/heqës të make-up-it në fytyrë, buzë dhe sy.
– më shumë se 95% e tyre thanë se qetësonte lëkurën e tyre menjëherë pas aplikimit.
– 98% e tyre thanë se lëkura e tyre ndihej më komode pas 21 ditësh. Lëkura është më e freskët, e pastër, e butë dhe elastike.
– Më shumë se 98% e tyre e donin strukturën e saj freskuese dhe të lëmuar të lëngshme.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by