Avene Fluide Matifiant Hydratant 50ml

0 Orders
#Avene045
In stock
2,550L

Description

Avene Fluide Matifiant Hydratant

50ml

Formë galenike e freskët, e lehtë që ndihmon në largimin e shtresës yndyrore nga lëkura dhe matifikon zonat me shkëlqim. I përshtatshëm për t’u përdorur dhe si bazë make-up-i.

Perdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar mirë.

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). BUTYLENE GLYCOL. ISOHEXADECANE. GLYCERIN. POLYMETHYL METHACRYLATE. ËATER (AQUA). ACRYLATES/ACRYLAMIDE COPOLYMER. AMMONIUM GLYCYRRHIZATE. CETRIMONIUM BROMIDE. FRAGRANCE (PARFUM). GLUTAMIC ACID. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). PHENOXYETHANOL. POLYSORBATE 85.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Fluide Matifiant Hydratant 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by