Avene Gelee Gommante Douceur

0 Orders
#Avene047
In stock
2,550L

Description

Pershkrimi

Ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të  lëkurës, si pasojë e veprimit mekanik të mikrosferave. I jep lëkurës freski, shkëlqim dhe komfort. I përshtatshëm dhe për lëkurat shumë të ndjeshme. Pa paraben.

Perdorimi

Aplikohet në lëkurë të pastër të thatë ose të njomë dhe masazhohet lehtësisht. Shpëlahet me ujë të bollshëm. Mund të aplikohet një ose dy herë në javë në varësi të llojit të lëkurës.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, WATER AQUA , NIACINAMIDE, COCO,GLUCOSIDE, CELLULOSE ACETATE, ASCORBYL PALMITATE, CETRIMONIUM BROMIDE, CITRIC ACID, COCO,GLUCOSIDE, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL OLEATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, JOJOBA ESTERS LECITHIN, POLYSORBATE 60, RED 30 CI 73360 , SODIUM SALICYLATE, SORBITAN ISOSTEARATE TALC, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, ZINC GLUCONATE

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Gelee Gommante Douceur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by