Avene Hydrance Optimale Serum Hydratant

0 Orders
#Avene054
In stock
4,300L

Description

Avene Hydrance Optimale Serum Hydratant

30ml

Në sajë të përbërësve të saj i jep lëkurës një ndjesi hidratimi që zgjat në kohë. Ndalon largimin e ujit nga fytyra dhe e mbron në sajë të veprimit oksidues që ka. Absorbohet shpejt nga lëkura dhe nuk e lë atë të yndyrshme.

Perdorimi:

Aplikohet në fytyrë,qafë dhe dekolte.  Mbi të mund të vendosen dhe produktet e tjera të lëkurës.

Perberesit:

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, METHYL GLUCETH,20, PEG,12, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL CETETH,3 ACETATE, POLYACRYLAMIDE, ALCOHOL, BENZOIC ACID, C13,14 ISOPARAFFIN, FRAGRANCE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LAURETH,7, PEG PPG,18 18 DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, PHOSPHOLIPIDS, SODIUM ACETATE, SODIUM DNA, TETRASODIUM EDTA,

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Hydrance Optimale Serum Hydratant”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by