Avene Lotion Tonique Douceur

0 Orders
#Avene057
In stock
2,400L

Description

Avene Lotion Tonique Douceur

Një përgatitje galenike e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave. Mungesa e alkoolit e bën të përshtatshme dhe për lëkurat më të ndjeshme. Qetëson irritimet dhe i jep lëkurës një ndjesi qetësie.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrën e pastruar më parë nëpërmjet një pambuku,

Përdorimi:

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , FRAGRANCE PARFUM , HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, PEG,7 GLYCERYL COCOATE, PHENOXYETHANOL, STEARALKONIUM HECTORITE, TRISODIUM EDTA, WATER AQUA

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Lotion Tonique Douceur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by