Avene Lotion Micellaire

0 Orders
#Avene058
In stock
2,000L

Description

Avene Lotion Micellaire

200ml

Formulim me veprim të trefishtë : pastrues, heqës make-up-i dhe tonifikues. Ndihmon në rivendosjen e barrierës lipidike dhe e zbut lëkurën. Prania e glicerolit bën që të ketë veti ushqyese kurse uji termal Avene e qetëson lëkurën.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë nëpërmjet një pambuku.

Përbërësit:

WATER(AVÈNE THERMAL SPRING WATER), PENTYLENE GLYCOL, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, CETRIMONIUM BROMIDE, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SCLEROTIUM GUM, SODIUM CHLORIDE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Lotion Micellaire”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by