Avene Lotion Nettoyante Peaux Intolerantes

0 Orders
#Avene059
In stock
2,100L

Description

Avene Lotion Nettoyante Peaux Intolerantes

300ml

Locion i formuluar me një numër të vogël përbërësish për të siguruar një tolerancë maksimale. Në sajë të ujit termal avene shërben si anti- irritues, qetësues dhe pastrues shumë i butë për fytyrën. I përshtatshëm dhe për zonën rreth syve. Pa konservues, pa paraben, pa parfum, pa alkool.

Perdorimi:

Aplikohet në lëkurë me anë të një pambuku. Mund të mos shpëlahet dhe të kombinohet me ujë termal avene në formë spraji. Këshillohet që më pas të aplikohet një krem rigjenerues.

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), CETEARYL ALCOHOL, SERINE, CETRIMONIUM BROMIDE, COCO-GLUCOSIDE, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DISODIUM PHOSPHATE, o-PHENYLPHENOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, WATER (AQUA).

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Lotion Nettoyante Peaux Intolerantes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by