Avene Mousse A Raser Men

0 Orders
#Avene060
In stock
1,700L

Description

Pershkrimi

Shkumë e plotë e cila ul rrezikun e infektimit nga bakteret, e pastron lëkurën, zbut lëkurën dhe i jep asaj një ndjesi komforti.

Perdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , GLYCERIN, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, CETEARETH, 50, BUTANE, TRIETHANOLAMINE, METHYL GLUCETH,20, PROPANE, BISABOLOL, FRAGRANCE PARFUM , HYDROXYCAPRIC ACID, ISOBUTANE, POTASSIUM HYDROXIDE, SODIUM POLYNAPHTALENESULFONATE, WATER AQUA , XANTHANE GUM, ZINC PYRITHIONE,

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Mousse A Raser Men”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by