Avene Mousse Nettoyante 150 ml

0 Orders
#Avene061
In stock
1,700L

Description

Avene Mousse Nettoyante

150 ml

Formë galenike e lehtë dhe pa sapun, për një përkujdesje të përditshme. Për lëkura të ndjeshme, normale në mikse. Pastron fytyrën, ndihmon në heqjen e make-up-it, jep nje ndjesi freskie dhe eleminon papastërtitë dhe yndyrën e tepërt. Pa sapun.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë të pastër e te thatë në mëngjes e në darkë, masazhohet fytyra deri në përthithje të plotë.

Përbërësit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ËATER (AQUA). SODIUM COCOAMPHOACETATE. DISODIUM COCOYL GLUTAMATE. SODIUM CHLORIDE. CITRIC ACID. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLUTAMIC ACID. LACTIC ACID. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Mousse Nettoyante 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by